Pi School
Kursy standardowe
Kursy intensywne
Kursy egzaminacyjne
Matura
Zajęcia indywidualne
Kursy Business English
Kursy sobotnie
Kursy wakacyjne
Zajęcia z dojazdem
Kursy dla firm

Kursy dla młodzieży i dorosłych

Kiedy?

Zaproponujemy Ci kurs odbywający się w dniach i godzinach, które są wygodne dla Ciebie. Na każdym poziomie mamy najczęściej po kilka grup, masz więc możliwość wyboru.

Prowadzimy zajęcia od 8.00 do 22.00 jednak najczęściej dorośli wybierają zajęcia w przedziale od 17.00 do 20.00, a na kursach sobotnich popularne są godziny ranne. W tych godzinach najłatwiej jest nam zaproponować grupę niezależnie od poziomu zaawansowania.

Na kursach dla młodzieży najpopularniejsze godziny to przedział między 15.00 a 18.00.

Wybierając zajęcia indywidualne sam określasz dni i godziny- my się dostosowujemy.

Zaproponujemy Ci kurs na jednym z sześciu poziomów zaawansowania. Jeśli nie chcesz uczyć się i nie startujesz od zera, będziemy chcieli sprawdzić Twój aktualny poziom zaawansowania. Zaprosimy Cię na test, porozmawiasz z lektorem lub metodykiem i dostaniesz propozycję kursu.

Jak uczymy?

Na kursach jezyka ogólnego stosujemy metodę komunikacyjną. Aby komunikacja była pełna i skuteczna – musi działać w obie strony i być precyzyjna. Mimo nacisku na mówienie, uczymy więc słuchania, czytania i pisania.

Uczymy języka praktycznego, do wykorzystania w autentycznych życiowych sytuacjach. Oczywiście w życiu potrzebny jest też język literacki- język mediów, biznesu – wykorzystujemy więc najlepsze dostępne podręczniki doświadczonych wydawnictw językowych uzupełniając je własnymi materiałami.

Zajęcia prowadzimy w języku obcym  (w stopniu proporcjonalnym do poziomu zaawansowania grupy). Jak zmusimy Ciebie do używania języka angielskiego lub hiszpańskiego czy np. niemieckiego?  Mamy świetnie przeszkolonych lektorów, którzy potrafią zbudować taką atmosferę byś po pierwsze chciał mówić. Większość szkoleń, które organizujemy dla naszych lektorów daje im narzędzia ułatwiające osiągnięcie tego celu.

Kto uczy?

Nie musisz podpisywać umowy przed pierwszymi zajęciami. Najlepiej przyjdź na swoje pierwsze zajęcia i przekonaj się osobiście z kim będziesz uczył się języka angielskiego czy francuskiego.

Twój lektor ma pełne kwalifikacje zawodowe. Jest skuteczny – jest dobrze oceniany przez innych kursantów i naszych metodyków. Jest doświadczony ale nie jest rutyniarzem, chce a nie musi, wciąż rozwija swój warsztat. Ma ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne – nie zanudzi Cię, zarazi swoją pasją, podzieli się energią, wie kiedy przyspieszyć a kiedy zwolnić i wrócić do zapomnianego materiału. Większość z naszych lektorów pracuje z nami od kilku lat.

  • zobacz co jeszcze dostaniesz w cenie kursu: w_cenie
  • zobacz zdjęcia lektorów: lektorzy

 

kursy języka angielskiego prowadzą lektorzy, którzy ukończyli filologię angielską, lingwistykę stosowaną lub kolegium języka angielskiego.

kursy jezyka niemieckiego są prowadzone przez absolwentów germanistyki lub kolegium języka niemieckiego.

kursy języka hiszpańskiego - nasi lektorzy ukończyli iberystykę

kursy języka francuskiego - Twoim lektorem będzie absolwent lub absolwentka romanistyki

kursy języka włoskiego - uczą lektorzy z ukończona italianistyką

kursy języka rosyjskiego - tylko absolwenci filologii rosyjskiej i lingwistyki stosowanej